Obmedzenie na turistickom chodníku

article-image
Štátne lesy TANAP-u prosia turistov o zvýšenú opatrnosť pri prechádzaní turistickým chodníkom z Hrebienka smerom k Rainerovej útulni a ďalej na Zamkovského chatu v termíne od 25. októbra do 31. októbra 2017.

Nová spolupráca v Tatrách

article-image
V tatrách vznikla nová destinačná obchodná centrála Enjoy Tatras ako spolupráca medzi regiónom Vysoké Tatry a Liptov. Jej založenie bolo nie náhodou naplánované pred začiatkom zimnej lyžiarskej sezóny, do ktorej vstupujú Tatranci a Liptáci spoločne.

Oznámenie o výluke

article-image
V dňoch 19. - 20. a 23. - 25. októbra 2017 v čase 8:20 – 14:20 hod. budú ŽSR konať výlukové práce, ktoré budú mať za následok vylúčenie osobnej železničnej dopravy medzi stanicami Poprad-Tatry – Starý Smokovec.

Múzeum TANAPu dočasne zatvoria

article-image
Múzeum TANAP-u v Tatranskej Lomnici bude od 13. do 29. októbra zatvorené. Dôvodom sú profylaktické a modernizačné práce pracovníkov Výskumnej stanice a Múzea Štátnych lesov TANAP-u, ktoré tu každoročne vykonávajú.

Spáleným žľabom na vrchol Brestovej už bez obmedzení

article-image
Túto sobotu sa ukončili práce na turistickom chodníku v lokalite Spálený žľab. Časť modro i zeleno značeného turistického chodníka bola kvôli zaisteniu bezpečnosti návštevníkov počas spracovania lykožrútovej kalamity uzavretá. Chodník je už pre turistov priechodný.

Chodník korunami stromov v Bachledke už otvorený

article-image
Minulý piatok otvorili v Bachledovej doline chodník korunami stromov. Chodník s príznačným názvom Bachledka sa nachádza v srdci majestátnych lesov Pieninského národného parku a ukáže jeho návštevníkom jedinečnosť prírody Belianskych Tatier.