Veľká noc na Štrbskom Plese

22.03.2016 | správy

Veľká noc na Štrbskom Plese
Ilustračná fotografia

Štrbské Pleso

Veľkonočnú nedeľu môžete stráviť aj v Tatrách. Zážitky sú pripravené vo viacerých tatranských lyžiarskych strediskách či osadách, napríklad aj na Štrbskom Plese.

Svahy Vysokých Tatier majú stále dostatok snehovej prikrývky, preto si môžete počas Veľkej noci zalyžovať na Štrbskom Plese, či na najstrmšej zjazdovke pod Lomnickým štítom. Chýbať nebude ani bohatý sprievodný program.

Priamo na zjazdovke strediska Štrbské Pleso sa v rámci podujatia Veselá Veľká noc bude konať bláznivý karneval. V maskách sa bude aj pretekať, a to na svahu Interski od 11:00 do 12:00 hod. Ak prídete v karnevalovom kostýme, môžete sa zapojiť do lyžiarskej súťaže masiek a vyhrať super ceny. Každý, kto príde v karnevalovom kostýme získa celodenný skipas len za 1€! Stačí sa zaregistrovať v infocentre do 10:45 hod. V obchodoch Tatry Motion sú pre Vás pripravené zľavy!

Zabudnúť sa nesmie ani na chuťové poháriky. Tie uspokoja grilované špeciality od tatranských šéfkuchárov. Vychutnať si ich budete môcť  v reštauráciach Bivac a Slalom na Štrbskom Plese. 

O zábavu a kultúrny program sa postará detský folklórny súbor Štrbianček a ľudový rozprávač Jožko Jožka. Do tanca zahrá country skupina Veteráni. Všetci vystúpia na Námestí MS 1970 medzi 12:00 a 15:30 hod. V hoteli FIS bude vyhrávať cimbalová muzika. 


Zdroj: www.vt.sk 

Mapa k článkuDiskusia