Netradičná lanovka na Chopok

22.03.2016 | správy

Netradičná lanovka na Chopok
Fotografia: Jasná Nízke Tatry

Jasná Nízke Tatry

Atmosféra Veľkej noci zavíta aj do lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Počas veľkonočných sviatkov sa budete môcť vyviezť na Chopok v netradičnej veľkonočnej lanovke.

Jazda obrovskou kraslicou, ktorá Vás vyvezie pod Chopok do výšky 2 004 m n. m. bude možná od piatku 25. marca do pondelka 28. marca 2016. Okrem jazdy v kraslici na Vás čaká tiež pestrý animačný program.

Nebude chýbať tradičná šibačka a oblievačka. Aby boli ženy a dievčatá zdravé a krásne, priamo na hrebeni Nízkych Tatier ich vyšibe a pooblieva Tatranec. Oblievať a šibať sa bude na Veľkonočnú nedeľu 27. marca, aj na Veľkonočný pondelok 28. marca.

O zábavu sa postará folklórna hudba. V nedeľu 27. marca v čase od 09:00 do 15:00 hod. spríjemnia atmosféru a rozprúdia zábavu v reštaurácii Rotunda pod Chopkom ľudové piesne. V prípade pekného počasia si budete môcť vychutnať krásne výhľady na Nízke Tatry so slnečnej terasy reštaurácie.

Počas Veľkonočnej nedele budú v reštaurácii Rotunda prebiehať tvorivé dielne, kde si môžete vlastnoručne vytvoriť veľkonočné vajíčka pre šibačov.

Okrem toho je na svahoch Jasnej stále dostatok snehu. Vychutnať si tak môžete skvelú veľkonočnú lyžovačku.

Mapa k článkuDiskusia