Čo nás čaká túto zimu na Donovaloch?

26.01.2016 | správy

Čo nás čaká túto zimu na Donovaloch?

Fotografia: PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly

Hneď na úvod Vás potešíme, že ceny všetkých skipasov zostávajú oproti minulej sezóne nezmenené! Ak sa chcete dozviedieť viac o tohtoročných novinkách v obľúbenom lyžiarskom stredisku, čítajte ďalej.

Vianočná lyžovačka len za 10 EUR!

Začiatok lyžiarskej sezóny sa už tradične nesie v duchu nízkych cien. Až do 25. decembra môžete lyžovať na svahoch len za 10 eur na celý deň. V prípade, že nevydržíte 7 hodín, môžete si kúpiť tiež výhodný poldenný lístok na 4 hodiny za 8 eur. Deti do 12 rokov môžu lyžovať len za 8 eur (7 hodín) alebo za 6 eur (4 hodiny).

Celosezónna lyžovačka za 200 EUR!

Táto jedinečná ponuka je platná pri kúpe celosezónneho skipasu do 25. decembra 2015 pre všetky vekové kategórie. Za rovnakú cenu si môžete zakúpiť tiež prenosný 10-dňový lístok a striedať sa pri jeho využívaní aj s kamarátmi alebo inými členmi rodiny. Tento lístok však na rozdiel od celosezónneho skipasu nezahŕňa večerné lyžovanie.

Deti do 8 rokov zdarma!

Detičky môžu bezplatne lyžovať, ak si rodičia alebo iné sprievodné osoby zakúpia 3- až 7-dňové skipasy. Deti do 6 rokov, ktoré lyžujú spolu s rodičom, lyžujú zdarma pri kúpe krátkodobých lístkov,
čiže všetkých s platnosťou kratšou ako 3 dni a tiež pri celosezónnych skipasoch.

Ďalšie vychytávky

Po minuloročnom skipase ostáva v platnosti 7-hodinový skipas, ktorý nahradil celodenný lístok, ktorý stál rovnako, aj keď ste lyžovali len 5 hodín. Okrem toho sa dajú zakúpiť tiež 2-, 3-, 4-, 5- a 6-hodinové skipasy
s flexibilnou dobou platnosti od prvého použitia na turnikete.

V minulej sezóne bola tiež zavedená nepretržitá prevádzka 4-sedačkovej lanovky a vleku P2 na Záhradišti v čase od 08:30 do 21:00 hod. Denné lyžovanie plynule prechádza do večerného a s kúpou 7-hodinového lístka tak môžete spojiť denné lyžovanie rovno s večerným.

Najväčší FUN PARK pre deti v Strednej Európe

Najmenší si prídu na svoje v detskom parku. Nájdu tu 9 posuvných pásov, pomocou ktorých sa naučia lyžovať, nechýba ani karusel - kolotoč poháňaný motorom, ktorý je veľkým pomocníkom pri lyžiarskej výučbe. Deti už od 3 rokov sa môžu v tomto parku naučiť lyžovať v detskej lyžiarskej škôlke. Okrem toho tu denne o 12:00 hod. začína „Show na snehu“ s množstvom hier a zábavy, ktorou Vás budú sprevádzať aj zábavní maskoti.

Zážitok aj pre nelyžiarov

Okrem klasického zjazdového lyžovania si v skiparku prídu na svoje aj bežkári. K dispozícii sú 2 bežecké okruhy v okolí Polianky a Močiarov a trasa z Donovál až na Šachtičku. Celková dĺžka pravidelne upravovaných bežeckých trás je 18,4 km. Sú pripravované vždy pred víkendom pre korčuliarsky štýl.

Okrem toho môžete vyskúšať aj snowparagliding, psie a konské záprahy, či si zakorčuľovať na umelej ľadovej ploche.

Snowpark Riders Park Záhradišťe

V tomto parku si môžete vyskúšať „iné“ zručnosti. Nájdete tu 3 skoky a 12 prekážok, ktoré sa počas sezóny obmieňajú, aby bolo zdolanie parku neustále výzvou. Po „výkone“ si môžete oddýchnuť v CHILLOUT zóne, kde Vám oddych spríjemní hudba. Okrem toho, ak zavítate do snowparku, budete svedkami prípravy
slovenskej reprezentácie v snowboardingu a akrobatickom lyžovaní.

Viac info na www.riderspark.sk.

Lyžujte celý deň v hlavnej sezóne už od 17,50 EUR!

Pomôže Vám k tomu PARK SNOW Card. Kartu môžete získať napr. v partnerskom ubytovacom zariadení, pokiaľ ste sa ubytovali aspoň na 2 noci. Zoznam partnerských zariadení nájdete na
www.parksnowcard.sk. Karta Vám bude vydaná za poplatok 2,20 eur a dostanete k nej aj poštovú pohľadnicu. Karta Vám prináša zľavy napr. na 3-dňový skipas a 6-dňový skipas, zľavy do požičovní, lyžiarskych škôl či do aquaparkov.

Karta funguje veľmi jednoducho. Kartu noste stále so sebou a u partnerov - akceptačných miestach sa s ňou preukážte a využívajte jej výhody pri čerpaní skvelých zliav! Každý partner akceptujúci PARK SNOW Card má svoju prevádzku označenú nálepkou. Zoznam akceptačných miest je priebežne aktualizovaný a vždy je dostupný na www.parksnow.sk.

Novinky v informačných systémoch

Najdôležitejšou zmenou je zmena dizajnu webovej stránky a tiež možnosť e-rezervácie vstupeniek na podujatie priamo v kalendári alebo tiež e-rezervácia vstupeniek na doplnkové služby ako napr. masáže, sauna, skiškola apod. V novom prehľadnejšom e-shope si budete tiež môcť nakúpiť suveníry. V ubytovacej časti pribudne nová služba „special deal“, ktorá zvýrazní výhodnejšie ceny ubytovania, ako napríklad last minute, first moment a pod.

8-hodinový výberový lístok (8-hodín zo sezóny)

Pokiaľ sa nechcete viazať kúpou časových lístkov, navštevujete Donovaly častejšie ale nelyžujete celý deň, je pre Vás tento typ lístka to pravé. Prvým prechodom cez turniket sa odpočíta z lístka 1 hodina, počas ktorej môže majiteľ lístka uskutočniť neobmedzený počet jázd. Ak po uplynutí tejto hodiny už žiadny ďalší prechod cez turniket neuskutoční, na lístku zostáva 7 hodín, ktoré môže opäť ľubovoľne využiť v ktorúkoľvek dobu počas prevádzky dopravných zariadení v našom stredisku na dennom alebo večernom lyžovaní. Ďalšiu hodinu majiteľovi lístka odpočíta až prechodom cez turniket po uplynutí 60 minút od prvého prechodu cez turniket. Lístok je prenosný, môžete ho požičať aj svojim známym či rodine.

Zdroj: Ing, Miroslav Dobrota, marketingový manažér PARK SNOW Donovaly, Petra Pondelíková, vedúca infocentra INFO DONOVALY, s.r.o.

Mapa k článkuDiskusia