Lucia Šoralová

25. 4. 2017 - 25. 4. 2017 | Dom kultúry, Poprad

Lucia Šoralová
Umelecká agentúra Bell Canto z Popradu uvedie 25. apríla / utorok / 2017 o 18:00 hod. v Dome kultúry Poprad Exkluzívny šansónový koncert v podaní skvelej slovenskej speváčky LUCIE ŠORALOVEJ, jej hudobnej skupiny LA ALMA z Prahy a dvoch fantastických hostí z legendárnej českej kapely NEREZ.

Malá speváčka s veľkým hlasom a jedinečnou farbou hlasu sa fantasticky presadila v Prahe, v slávnych, českých muzikáloch, kde stvárňuje hlavné postavy už mnoho rokov. V minulosti vydala dve úspešné CD platne: Zblízka, Púšť a v r. 2014 vyšlo zatiaľ najoriginálnejšie a najúspešnejšie šansónové CD s názvom „O lásce, cti a kuráži“, za ktoré získala prestížne hudobné odcenenia, zlatú platňu a bola českou hudobnou kritikou označená za pokračovateľku Hany Hegerovej. Autorkou všetkých piesní na tomto CD je samotná Lucia Šoralová a autorom textov známy Michal Horáček. Zaujímavé nástrojové obsadenie kapely LA ALMA z Prahy /kontrabas, akordeón, klavír, klarinet, bicie/, obrovský entuziazmus speváčky a jej nenapodobiteľný výraz a charizma sú zárukou tej najvyššej kvality! Vrámci veľkej koncertnej tour prichádza po troch rokoch Lucia opäť na Slovensko s úžasnými prekvapeniami a novinkami. Program bude navyše obohatený o nádherné šansónové piesne Jara Filipa, Zuzany Navarovej a Hany Hegerovej, francúzske šansóny, cigánske piesne... Bonusom koncertu bude účasť dvoch skvelých hostí, muzikantov a spevákov z legendárnej českej kapely NEREZ: Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál. Veľký 120 minútový program uspokojí všetky vekové kategórie.

Po koncerte bude prebiehať autogramiáda a predaj všetkých CD platní, ktoré Lucia vydala.

Cena vstupenky: 18 Eur - predpredaj, 22 Eur - v deň koncertu pred vstupom.
Predpredaj: kníhkupectvo CHRISTIANIA – Nám. sv. Egídia 108, tel. č. - 052/ 7722944 alebo v umel.agentúre BELL CANTO (organizátor) - 0903 966327


Diskusia