CESTY - Talkshow s Martinom Nikodýmom

24. 4. 2017 - 24. 4. 2017 | Wild Park, Veľká Lomnica

CESTY - Talkshow s Martinom Nikodýmom
Úvodná talkshow bude patriť fascinujúcej JUŽNEJ AFRIKE, ktorou vás prevedie známa tvár televíznej obrazovky a tiež hlas slovenských rádií – MARTIN NIKODÝM.

Populárny slovenský moderátor má okrem práce v médiach aj iné záľuby. Aktívne sa venuje cestovaniu a fotografovaniu. Vo svojej zbierke fotografií zmapoval svoju cestu aj po Južnej Afrike, ktorú budete mať možnosť vidieť exkluzívne 24. apríla vo Wild Parku.

Hovoriť budeme o 8000 km dlhej ceste autom, o 14 defektoch, o zvieratách v Národnom parku Chobe a Etosha, o smutnej Zimbabwe a o šialenom raftingu na divokej Zambezzi, o nádhernom východe slnka, rovnajúcom sa výbuchu jadrovej nálože na púšti Namíbie, o 3000 rokov starých rastlinách Velvetia Mirabilis, o nádherných dunách na Sossus Vlei, ale aj o luxuse na púšti v nemeckom meste Swakopmund.

Dozviete sa aj ako sa Martin druhýkrát narodil alebo prečo neodporúča vystupovať v afrických národných parkoch z auta. Mnohé z autorových fotografií boli publikované vo viacerých časopisoch a uverejnené na výstavách aj pod hlavičkou National Geographic.

A nebude sa iba rozprávať, pripravená je taktiež zaujímavá prezentácia fotografií po Južnej Afrike a zážitkové stretnutie s exotickými zvieratami, ktoré majú svoj domov v slovenskom unikátnom Wild Parku (hady, opice, tigre, levy, krokodíly atď.). Počas talkshow budete mať možnosť osobného kontaktu s niektorými z týchto zvierat (had, opica).

Vstupné: 15,00 € v predpredaji / v cene zážitkové stretnutie s hadom a opicou


Diskusia