Donovaly FEST

25. 2. 2017 - 25. 2. 2017 | Nová Hoľa, PARK SNOW Donovaly

Donovaly FEST
Donovalyfest predstavuje jedinečný zimný hudobný festival, ktorého 11. ročník sa uskutoční už 25. februára 2017 na Donovaloch pod zjazdovkou Nová Hoľa.

Zažite spolu s priateľmi neopakovateľnú atmosféru spojenia snehu, dobrej hudby a kvalitnej zábavy počas celého dňa, ktorým Vás prevedie moderátor Richard Vrablec.

Štart o 17:00 hod. Vstup je voľný!

Pripravený je pre Vás bohatý hudobný program, tešiť sa môžete na známe slovenské skupiny INEKAFE, HEX a ďalších interpretov. Pre veľký úspech z minulého roka hlási návrat na Donovalyfest rapper KALI. Svoju účasť potvrdil aj POLEMIC, ktorý je s nami už od začiatkov Donovalyfestu a patrí medzi pravidelných podporovateľov nášho dobročinného festivalu.

Ako každý ročník, tak aj tento rok bude výťažok z rôznych zaujímavých aukcií venovaný pre O.z. Svetielko nádeje – centrum pomoci detskej onkológie, ktoré pôsobí pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici. Na mieste konania festivalu budú celý deň medzi ľuďmi chodiť označené hostesky, ktoré budú zbierať príspevky pre Svetielko nádeje, a tak každý z Vás bude môcť prispieť a podporiť tak liečbu onkologických pacientov.


Diskusia