Galéria v Hoteli Lomnica

02. 1. 2017 - 31. 12. 2017 | Hotel Lomnica, Tatranská Lomnica

Galéria v Hoteli Lomnica
Hotel Lomnica bol od nepamäti centrom kultúrneho života. Jeho unikátnosť preto aj dnes podčiarkujú nielen originály obrazov v jeho priestoroch, ale aj vlastná galéria. Hotel pripraviĺ pravidelné tematické výstavy, tradičné stretnutia a kultúrne podujatia. Potešia však aj stále expozície priamo v priestoroch hotela.

Máloktorý hotel má možnosť pýšiť sa vlastnou galériou. V Hoteli Lomnica si však umenie veľmi vážia, preto okrem výborného spánku alebo gastronómie, si môžu vychutnať aj kvalitné umenie. K dobrému pobytu patrí okrem vzorného servisu aj čosi viac – inšpirácia, ktorá prekračuje bežnú skúsenosť a na ktorú možno ešte dlho spomínať.

Galéria Lomnica predstavuje priestor, v ktorom budete mať vždy príležitosť nasať kus histórie, umenia a nielen tatranskej tradície. Nájdete v nej pravidelné výstavy súkromných zbierok zberateľov slovenského umenia a uvidíte diela majstrov ako Martin Benka alebo Jan Hála. O aktuálnych výstavách sa môžete informovať na recepcii alebo priamo hotelového concierge.

Galéria Lomnica sa teší na všetkých návštevníkov a praje príjemný umelecký zážitok.

Otvorené denne 10:00 – 20:00 hod.

Galéria je k dispozícii aj pre neubytovaných hostí. Vstup je bezplatný. Nie je nutná rezervácia vopred.


Diskusia