Veľká narodeninová oslava OC FORUM POPRAD

21. 10. 2016 - 23. 10. 2016 | OC FORUM, Poprad

Veľká narodeninová oslava OC FORUM POPRAD
Počas víkendu od 21. do 23.októbra bude nákupné centrum Forum Poprad oslavovať 1. NARODENINY. Počas troch dní bude pripravený exkluzívny kultúrny program, atraktívne zľavy, obrovská torta a veľa darčekov.

Pre dámy bude počas celého víkendu pripravená možnosť nechať sa skrášliť profesionálnym tímom vizážistiek a vlasových štylistiek alebo môžete načerpať inšpiráciu zo sveta módy na módnych prehliadkach. Páni si môžu zatiaľ čas v centre spríjemniť hraním videohier, alebo si vyskúšať virtuálnu realitu.

Piatok bude venovaný mladšej vekovej skupine, ktorá oslávi narodeniny vystúpením obľúbeného speváka Martina Haricha. Kultúrnym vrcholom narodeninovej oslavy však bude sobota, počas ktorej je pripravené vystúpenie pôvabnej Márie Čírovej so sláčikovým kvartetom. Deťom bude venované nedeľné predpoludnie plné roztomilých vystúpení lokálnych detských súborov. Magickú atmosféru bude celému víkendu dodávať kúzelník Talostan.

Okrem obrovskej torty, ktorá sa bude krájať v sobotu, sa všetci môžete tešiť aj na darčeky. Najväčším lákadlom oslavy budú exkluzívne zľavy až do výšky 50%, ktoré nákupné centrum zosumarizovalo do zľavovej knižky. Zľavová knižka je k dispozícii na Infopulte (na prízemí).

Kompletný program podujatia nájdete a forumpoprad.sk/sk/aktuality/NarodeninyDiskusia