ROCKSCAPE ADVENTURE

04. 11. 2016 - 06. 11. 2016 | Horský hotel Popradské Pleso

ROCKSCAPE ADVENTURE

Víkend 4. - 6. novembra bude patriť najvyššie položenému hudobnému festivalu na Slovensku. Bude to skvelý víkend v náručí nádhernej tatranskej prírody plný koncertov a absolútnej zábavy. Tešiť sa môžete na známych slovenských muzikantov.

Vystúpia:

- RENÉ LACKO A DOWNTOWN BAND
- N3O AKUSTIKA
- MR. TEDDY AND THE SIDEKICKS
- PALO CHODELKA & LUQUID BOOGIE ROLL feat. BRAINSCAN
- GOT BLUE BALLS
- ORCHESTER NOVÉHO PRIMITIVIZMU 
- SIGNATURE
- CHRISTMAS
- CASCABEL
- JB - KINGS OF DIRTY ROCK´N´ROLL
- ALL NITE DJ

Vstupné je 33 eur. V cene vstupenky je ubytovanie od piatku do nedele v Horskom Hoteli Popradské Pleso, vstup na všetky koncerty, after party a iné spoločenské aktivity a vstup do hotelovej sauny a kade, preto je dôležité pribaliť si aj plavky. Vstupenky je možné zakúpiť na predpredaj.sk. Každý, kto si zakúpi vstupenku v predpredaji na predpredaj.sk, môže si registrovať ubytovanie na emailovej adrese mirka.rockscape@gmail.com. Pre registráciu je potrebné uviesť meno a číslo vstupenky. V prípade požiadavky byť ubytovaný na izbe s niekým konkrétnym je potrebné uviesť to do emailu alebo poslať spoločnú rezerváciu. Izby budú pripravené od piatka rána.

V hoteli je k dispozícii vlastná reštaurácia a bar so širokou ponukou jedál a nápojov za viac než priaznivé ceny, nie je preto potrebné nosiť si svoje jedlo a alkohol.    

Organizátori sa už teraz tešia na všetkých!Diskusia