VÝSTAVA Vladimír Šifra – Čaro slovenských vodopádov

04. 10. 2021 - 18. 10. 2021 | OC FORUM Event zóna, Poprad

VÝSTAVA Vladimír Šifra – Čaro slovenských vodopádov

Výstava Vladimíra Šifru – Čaro slovenských vodopádov je sprievodným podujatím v rámci Medzinarodného filmového festivalu horského filmu, ktorý sa koná v Poprade.

Výstava potrvá od 4.10.2021 do 18.10.2021 (1.podlažie, Event zóna) kde návštevníkom citlivé oko fotografa sprostredkuje šum najkrajších vodopádov Slovenska, do ktorého sa započúvate a zamilujete.

Medzinárodný filmový festival horského filmu počas piatich dní uvedie tie najlepšie filmy zo slovenských aj zahraničných produkcií. Nádherné zábery hôr, život ľudí v horských dedinách, neskutočné športové a lezecké výkony, extrémne zjazdy z vrcholov a mnoho ďalších atraktívnych motívov, to všetko vďaka invenčnému oku filmárov

Vladimír Šifra je matérsky fotograf a filmár žijúci v Poprade. Fotografovaniu sa venuje od svojich šestnástich rokov. Jeho tvorba je zameraná na krajinu, človekom nepoznačenú prírodu, hory, nočnú krajinu, reportáž z dedinského života a časozberné videá. Spolupracoval s Tomášom Hulíkom a Pavlom Barabášom na dokumentoch o Slovensku a Tatrách. Je autorom niekoľkých výstav a časozberného projektu Tatras, symphony of the night.

Vstup: zdarmaDiskusia