Ski Exclusive Opening

14. 12. 2019 - 14. 12. 2019 | Tatranská Lomnica

Príďte s nami osláviť otvorenie zimnej sezóny 2019/2020 a zahájte vašu prvú lyžovačku v Tatranskej Lomnici. Počas celého dňa na svahu budú okolo vás poletovať anjelici a zabávať vás budú trúfalídémoni. Odoláte čertovským myšlienkam a zapálite sa pre horúce rytmy nášho DJ Devila v après ski bare alebo sa necháte vyviesť lanovkou až do neba k našim anjelikom, ktorí vás budú sprevádzať pri jazde na bielom snehu a dávať na vás pozor?

Vytiahnite lyže z garáže, obujte si lyžiarky na nohy, navoskujte snowboardy a príďte sa spustiť ako prví na zjazdovky do Tatranskej Lomnice! Na veľkolepej otváracej lyžovačke vás budú celým podujatím sprevádzať anjeli a démoni.

Na dolnej stanici lanovky Vašu prvú lyžovačku sezóny odštartuje už o 8:30 tanečný súboj Archanjela a Lucifera a nebude chýbať ani tanečné vystúpenie Anjeli a Démoni. Naše pokladne bude strážiť čertovská SBS a na lanovku budete nastupovať cez pekelnú bránu, ktorá vás dovedie až do neba. Tu pod Lomnickým štítom vás doslova objíme nebeská atmosféra, pohodlie v tulivakoch či tóny nádhernej harfy spod prstov talentovaného anjelika. Aby ste si tento moment v nebi mohli zvečniť, tak sa budete môcť odfotiť na anjelskom tróne spolu s krásnym Archanjelom a pamiatku si so sebou zobrať i domov.

Pre súťaživých budú na Štarte pripravené výhry v podobe zliav na vybrané služby a produkty. Ak však budete celý deň poctivo lyžovať, tak vás odmena tiež neminie. Odhodlaní lyžiari si budú môcť energiu doplniť priamo na svahu, kde nežný anjel bude ponúkať bylinkový čaj a nezbedný čert bylinkový likér.

V pekle na snehu vás roztancuje DJ Devil, kde svoje boky rozhýbete spolu s čertovskými tanečnicami. O 16:00 vás bude pri aprés ski bare opäť čakať duo Archanjela a Lucifera, ktorí budú bojovať o tohtoročnú sezónu, ale i tanečný súboj Anjeli a Démoni. Tipnete si kto vyhrá?

Je len na vás či svoj oddych počas lyžovačky strávite spolu s čertami v pekle v après ski bare alebo sa necháte lanovkou vyviesť až do neba na Skalnaté pleso, kde vám deň spríjemnia anjeliky. 

Ski Exclusive Opening

Mapa k článkuDiskusia