Konferencia Cyklotrasy a ich rozvoj

17. 10. 2019 - 17. 10. 2019 | AquaCity Poprad

Konferencia Cyklotrasy a ich rozvoj

Cykloturistika je častým spôsobom využívania voľného času u čoraz širších vrstiev obyvateľstva. Predstavuje významný prvok regionálneho rozvoja, podmieňuje tvorivú spoluprácu partnerov, viaže na seba technické inovácie a v neposlednej miere je veľkým prínosom pre našu ekológiu. Slovenská príroda, krásy Prešovského kraja a prihraničných regiónov so susediacim Poľskom sú veľkým potenciálom pre rozvoj cykloturizmu a zaslúžia si našu patričnú pozornosť.

Pozývame Vás na medzinárodnú konferenciu „Cyklotrasy a ich rozvoj“, ktorá sa uskutoční 17. októbra 2019 (štvrtok) v kongresovej sále AquaCity Poprad od 9.30 hod. do 14.00 hod.

Detailné informácie o programe konferencie a partneroch podujatia nájdete pozvánke. V rámci konferencie je zabezpečené tlmočenie, účasť na konferencii je bezplatná. Maximálny počet účastníkov je 120.

Podmienkou účasti je on-line registrácia do 14. októbra 2019.

Neváhajte, príjmite pozvanie a staňte sa súčasťou kreatívnej diskusie k tematickým blokom „TRENDY A INOVÁCIE PRE TURIZMUS A CYKLOTRASY – ELEKTROMOBILITA“ a „CYKLOTRASY – ZÁŽITKY NA KOLESÁCH“.

Tešíme sa na Vás!

Hlavnými partnermi konferencie sú Mesto Vysoké Tatry, Prešovský samosprávny kraj, ZSE Drive, AquaCity Poprad a Prešovská regionálna komora SOPK. Akciu tiež podporili viacerí domáci a zahraniční partneri.

V prípade Vašich otázok a nejasností nás kontaktujte, prosím, mailom na adrese sopkrkpo@sopk.sk.

Konferencia Cyklotrasy a ich rozvoj
Konferencia Cyklotrasy a ich rozvoj


Diskusia