Sladké 4. narodeniny

18. 10. 2019 - 20. 10. 2019 | OC Forum, Poprad

Sladké 4. narodeniny

4 dôvody prečo osláviť 4. Narodeniny Forumu Poprad

Dôvod #1 – Zľavy od 65 nájomcov až do výšky 70%

Využite nákupné zľavy až do výšky 70%, ktoré pre vás pripravili naši nájomcovia. Všetky sú zosumarizované v zľavovej knižke, ktorú už tradične nájdete na našom infopulte pri hlavnom vstupe od 9. októbra a postupne pribudne aj pri kasách prevádzok zapojených do akcie.

Dôvod #2 – Darček EKOtaška pre všetky módne EKOny, ktoré nakúpia nad 20€

Igelitky sú out. Vedeli ste, že igelitky sú vyrobené z polyetylénu alebo polypropilénu a podľa wikipédie sa napríklad v Číne spotrebuje ročne 37 miliónov barelov ropy na 3 miliardy plastových tašiek len pre čínsky trh. Keďže Vám nevieme dať ako darček novú planétu, dáme vám EKOtašku. Tá vám vydrží dlhšie, takže si ju môžete dať napríklad podpísať od Sajfu.

Dôvod #3 – Sajfa, Zahrajko a S hudbou vesmírnou

Na sobotu 19.10. je pripravený atraktívny kultúrny program, ktorým vás už tradične prevedie moderátor SAJFA. O 11:00 rozveselí všetky deti Zahrajko a o 17:00 rozbalí svoju šou skupina        S hudbou vesmírnou. 

Dôvod #4 – Sprievodné aktivity

Samozrejme nemôžu ani tento rok chýbať tanečné vystúpenia, sladké workshopy, beauty zóna, premeny s módnou stylistkou, tombola s úžasnými cenami, fotokútik a detská zóna.

Tešíme sa na vás cez víkend 18. až 20. októbra

Sladké 4. narodeniny


Diskusia