Boj o Tatry

20. 9. 2019 - 20. 9. 2019 | Aréna Poprad

Boj o Tatry v popradskej Aréne ponúkne zápasy najlepších slovenských bojovníkov v boxe, kickboxe a K1

V piatok 20. septembra 2019 so začiatkom o 19:00 sa v Aréne Poprad predstaví 24 športovcov zo Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Ruska, Srbska a Bosny a Hercegoviny v dvanástich zápasoch.

Na akcii sa predstavia fighteri z domáceho klubu PAGA GYM (Pavol Garaj, Samuel Hadzima, Barbora Mayerová, Ján Mišalko) a svoju formu ukážu aj top fighteri zo Slovenska (Milan Páleš, Dalibor Ficek, Lucia Cmárová, Alexandra Filipová, Martin Oršuliak). Vyvrcholením celého galavečera bude súboj domáceho kickboxera Pavla Garaja o titul profesionálneho majstra SR v prestížnej organizácii WAKO PRO proti Vladimírovi Konskému z Banskej Bystrice.

Vstupenky si záujemcovia môžu zakúpiť prostredníctvom siete predpredaj.sk online alebo v predajných miestach po celom Slovensku, napríklad v Mestkej informačnej kancelárii Poprad alebo v Telekom centrách v OC Fórum alebo OC MAX Poprad.

Podujatie je organizované pod hlavičkou Slovenského zväzu kickboxu a organizátorom je novovzniknutý športový klub PAGA GYM, ktorý má svoje sídlo a telocvičňu v budove obchodného domu PRIOR. Klub sa zameriava sa na tréningy kickboxu pre širokú verejnosť. Dlhoročné skúsenosti domácich športovcov, ktorý sa pravidelne zúčastňujú galavečerov doma aj v zámorí, chcú organizátori uplatniť aj v ich prvom podujatí Boj o tatry.

PREDZÁPASY  (amatérske zápasy)

1.    Ján Mišalko vs. Denis Šoltis – deti do 47 kg, 2 x 1,5 min., Kick light

2.    Barbora Mayerová vs. Réka Harajdová  do 52 kg. 3 x 2 min., K1 s chráničmi

3.    Adrián Čulík vs. Bálint Házy (HUN) – do 75 kg., 3 x 2 min., K1 s chráničmi


HLAVNÁ KARTA (profesionálne zápasy)

1.    Mário Mackanič vs. Ján Vencel – do 84 kg., 3 x 3 min., BOX

2.    Alexandra Filipová vs. Aleksandra Krstič (SRB) – do 70 kg., 3 x 3 min., K1

3.    Martin Oršuliak vs. Dávid Štelmach, do 81 kg., 3 x 3 min., BOX

4.    Denis Farkaš vs. Dmitry Korotchenkov (RUS) – do 70 kg., 3 x 3 min., K1

5.    Dalibor Ficek vs. Ladislav Krištúfek (CZE) – do 71 kg., 3 x 3 min., K1

6.    Samuel Hadzima vs. Vašek Sivák (CZE) – do 63,5 kg., 3 x 3 min., K1

7.    Lucia Cmárová vs. Milana Bjelogrlic (SRB)  – do 60 kg., 3 x 3 min., K1

8.    Milan Páleš vs.Čedo Pantić (BiH)  – do 71 kg., 3 x 3 min., K1

9.    Pavol Garaj vs. Vladimír Konský  do 75 kg., 4x 3 min., LOW KICK o majstra SR WAKO PRO

Mapa k článku



Diskusia