NIGHT RUN – TATRY RUNNING TOUR

14. 6. 2019 - 16. 6. 2019 | Štrbské Pleso, Vysoké Tatry

NIGHT RUN – TATRY RUNNING TOUR

9. ročník trojdňových etapových pretekov v kategórii Classic alebo Extreme.

Night Run – 14.6.2019

Atraktívny nočný beh okolo Štrbského plesa s jedinečnou atmosférou v dĺžke 4,5 km určený pre širokú verejnosť. Behu sa dá zúčastniť samostatne, ale aj v rámci etapového podujatia Tatry Running Tour. Preteky sú otvorené aj pre kategóriu nordic walking.
Night Run je prvou etapou 3dňových pretekov TATRY RUNNING TOUR a zároveň súčasťou bodovanej série piatich samostatných pretekov Tatry v pohybe – PRESTIGE TOUR, ktorá vyvrcholí 1.9. 2019 štvrtým ročníkom Podtatranského polmaratónu v Poprade.

Cross Run – 15.6.2019

Cross Run je trailový beh v dĺžke 12km na trase v okolí Štrbského Plesa. Je druhou etapou 3dňových pretekov Tatry Running Tour „CLASSIC“ a jeho 9. ročník štartuje 15.6.2019 o 10:00.

COMPRESSPORT Sky&Clouds Run – 15.6.2019

COMPRESSPORT Sky&Clouds Run je extrémny vysokohorský beh, určený len pre fyzicky zdatných a dobre pripravených pretekárov. Tento beh je druhou etapou pretekov Tatry Running Tour „EXTREME“.
Na trase, kde sa niekoľkokrát dostanú cez hranicu nadmorskej výšky 2000m ich čakajú náročné stúpania i klesania, ktoré dokonale preveria fyzickú pripravenosť každého z nich. COMPRESSPORT Sky&Clouds Run prepája štyri nádherné tatranské plesá – Štrbské, Popradské, Batizovské a Velické. Pre víťaza a víťazka behu sú pripravené unikátne trofeje, obaja si zo Štrbského Plesa odnesú poriadny kus tatranskej žuly.  Prví traja pretekári a pretekárky v absolútnom poradí sa môžu tešiť na vouchery na nákup tovaru značky COMPRESSPORT. Všetci účastníci dostanú po príchode do cieľa dobehovú medailu z kolekcie TATRY RUNNING TOUR 2019. 
Trasa je certifikovaná medzinárodnou organizáciou trailových behov ITRA, za jej absolvovanie sú do rebríčka ITRA 2 body

Interski Run  – 16.6.2019

Beh do vrchu je určený len pre účastníkov všetkých 3 etáp, samostatná registrácia nie je možná

Počas všetkých 3 dní podujatia bude opätovne v spolupráci s partnermi pripravený bohatý a zaujímavý program pre všetkých, ktorí prídu povzbudiť pretekárov. Nebude chýbať ani nordic walking či súťaže pre našich najmenších.

NIGHT RUN – TATRY RUNNING TOUR

Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.Diskusia