DNI HUMORU NA SPIŠI

24. 6. 2016 - 26. 6. 2016 | Poprad

Posledný júnový víkend bude v Poprade plný humoru. Pripravené sú koncerty, filmové premietania či divadelné predstavenia.

PROGRAM:

24. jún / 18.00 / piatok / Námestie sv. Egídia
ŠČAMBA
- hudobno–zábavná ľudová skupina z východného Slovenska.

25. jún / 10.00 / sobota / Námestie sv. Egídia
KLAUN HUDOBNÍKOM
- teáter Komika - "Klaun hodobníkom". Rodinná klauniáda pre deti a rodičov. Klaun Adyno ušiel z jedného slávneho cirkusu, aby sa stal veľkým hudobníkom. Stretne klauna Lupyho a príďte sa pozrieť, ako to celé nakoniec dopadne...

25. jún / 14.00 / sobota / areál Základnej školy, Poprad - Veľká
JUNIÁLES
- mesto Poprad, Klub Veličanov a ZŠ s MŠ Poprad - Veľká všetkých srdečne pozývajú na program plný športu, kultúry a zábavy v podaní DFS VENČEK, JOŽA PROČKA, hudobnej skupiny STAR a živých zvieratiek.

25. jún / 18.00 / sobota / Námestie sv. Egídia
DARČEK
- komédia v podaní JOŽA PROČKA a ANDREI PROFANTOVEJ.

25. jún / sobota / 21.00 / Námestie sv. Egídia
GRISWOLDOVCI / FILMY NA PLÁTNE / USA / Komédia / 95 min.
- na bránice divákov zaútočí ďalšia generácia známej filmovej rodinky Griswoldovci. V hlavných úlohách filmu Ed Helms a Christina Applegate, ktorí zoberú rodinu na cestu, kde spoločne zažijú ďalšie bláznivé dobrodružstvo. Film je debutom dua Jonathan Goldstein & John Francis Daleys. Rusty Griswold sa podľa vzoru svojho otca rozhodne pre upevnenie rodinných väzieb, rozhodne sa prekvapiť svoju ženu Debbie a ich dvoch synov Jamesa a Kevina a zobrať ich do najobľúbenejšieho amerického zábavného parku Wally World.

26. jún / 15.00 / nedeľa / Námestie sv. Egídia
ĽUBO VIRÁG
- hudobní kritici ho prirovnávajú k nezabudnuteľnému speváckemu mágovi Karolovi Duchoňovi. Poslucháči na jeho koncertoch plačú od dojatia alebo od šťastia. Rómske piesne totiž spieva zo srdca ako nikto iný.


Diskusia