Najväčšia výstava stanov na Slovensku

23. 6. 2016 - 26. 6. 2016 | Lisková okres Ružomberok

Najväčšia výstava stanov na Slovensku
V dňoch 22.6.2016 -  26.6.2016 na letisku v Liskovej pri Ružomberku sa uskutoční II.ročník Najväčšej výstavy stanov a kempingových potrieba outdoor výstroje na Slovensku.  
 
Prídte si užiť víkend plný zábavy a potešenia pre všetky priaznivcov spánku pod holým nebom či už je to bivakovaním na horách,na cyklotúrach s rodinou alebo s  priateľmi v kempe, pri vode počas letných dovoleniek, na letné festivaly až po expedičné stany a rodinné caravany. (foto vystava stanov s ikonami atrakcií ) Všetko na jednom mieste v reálnych podmienkach príd si pozrieť najväčšie množstvo postavených stanov na Slovensku a široký výber kempingových potrieb a príslušenstva,... Vyberiete si zo širokej ponuky stanov, spacákov, karimatiek  a kempingových doplnkov v tých najlepších cenách na Slovensku v zľavách až do - 60% .
 
Veľmi radi privítame rodiny s deťmi, pre ktoré sme pripravili množstvo atrakcií a sprievodných podujatí ako sú ukážky policajných zásahov so psovodom, ukážky hasičskej techniky, ukážky požiarnych zásahov, vyhliadkové lety na vrtuľníku,  výstava modelárov , motoriek, lietadiel ,tandemové zoskoky, nafukovacie atrakcie, animátorske hry pre deti,.. a množstvo dalších atrakcií  Všetci ,ktorí si zakúpia akýkoľvek produkt budú zaradený do žrebovania o hodnotné ceny v sútaži.
 
Viac informácií nájdete http://vystavastanov.sk/
 
,,Vyhraj svoj Veľký rodinný stan Husky Boston,,
 
poster


Diskusia