Milujem našu zem s Jurajom Hnilicom

25. 6. 2016 - 25. 6. 2016 | Hotel Solisko, Štrbské Pleso

Posledná júnová sobota sa bude niesť v duchu ,,Milujem našu Zem“.

Hotel Solisko na Štrbskom Plese pripravil na sobotu, 25. júna 2016 v spolupráci s TANAPom zaujímavú expozíciu s tematikou tatranskej prírody. Budete sa môcť zoznámiť s rôznymi horolezeckými pomôckami, technikou lezenia a dozviete sa množstvo zaujímavých vecí a príhod z našich lesov. To všetko pod vedením skúseného ochranára a horského vodcu.

Hotel Solisko nezabudol ani na deti, pre ktoré je pripravený pestrý animačný program, do ktorého sa môžu zapojiť aj rodičia.

V sobotu večer si môžete v rámci podujatia vypočuť koncert Juraja Hnilicu priamo pod hviezdnou oblohou na brehu Štrbského Plesa, ktorý Hotel Solisko pripravil exkluzívne pre svojich hostí v rámci ich pobytu. Samozrejme, počas celého víkendu je vítaná aj široká verejnosť.

Podrobný časový harmonogram: 

10:00 - 16:00: expozícia zvierat, ktoré žijú vo Vysokých Tatrách, ukážky horolezeckých techník, pomôcok a množstvo zaujímavých aktivít pod záštitou TANAPu v areáli Hotela Solisko.
10: 00 - 19:00: animačný program pre deti aj dospelých
od 19:00: koncert Juraja Hnilicu na brehu Štrbského Plesa v areáli Hotela Solisko

Lístky na koncert  Juraja Hnilicu pre verejnosť v cene 10 eur vratane welcome drinku si môžete zakúpiť na linda@hotelsolisko.sk alebo na telefónnom čísle 0948 924 030.Diskusia