Pro tebe cokoliv

30. 9. 2017 - 30. 9. 2017 | Dom kultúry, Poprad

Pro tebe cokoliv
Pozývame vás na divadelné predstavenie Pro tebe cokoliv.

Keď si vaša milovaná dcéra zmyslí, že sa chce stať humanitárnou pracovníčkou v Afrike, čo urobíte? Samozrejme ju podporíte, pretože pre ňu by ste urobili čokoľvek! Aj keby to malo znamenať, že sa z kožušín prezlečiete do oblečenia z biobavlny, dáte dole parožie zo stien a novo zariadite celý byt, namiesto steaku pripravíte zeleninové hody a na výberovú komisiu zahráte divadlo, že ste “alter-globalizačný nadšenci”, aj keď nemáte potuchy, čo to je. A keby to bolo málo, z matky – skorumpovanej právničky urobíte obhajkyňu ľudských a zvieracích práv, otca – operného speváka vydávajte za sirotu a dôchodcov a brata za afrického bojovníka za slobodu. Zavŕšte to adoptovaním hluchého, slepého a krívajúceho králika a to by bolo, aby ste ich nepresvedčili!

Skvelá situačná komédia plná zvratov s vtipnými dialógmi, ktorá odhalí, čo všetko je rodina schopná urobiť pre svojho potomka, nech to stojí, čo to stojí!

Hrajú: Jana Paulová, Pavel Zedníček, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Simona Lewandovská, Pavla Vojáčková, Kristian Kašpar
Začiatok predstavenie: 19:00 hod.
Dížka predstavenia: 145 minút s prestávkou
Vstupné: 20,00 €
Vstupenky si môžete zakúpiť na www.ticketportal.sk/Event/Pro_tebe_cokoliv 


Diskusia